Björnide Media Björn Hedman
tel: 0704-036451 mail: bjorn.hedman@jellyjar.se
BWT TV-Prod Willy Rosén
tel: 0708-667712 mail: willy.rosen@jellyjar.se
BING/bildingenjör
By Lif Media Linda Lif
tel: 0707-996299 mail: linda.lif@jellyjar.se
Casting, Koordinator, Projektledare, Scripta
Dennis Trulsson Film & TV Dennis Trulsson
tel: 0706-914602 mail: dennis.trulsson@jellyjar.se
A-foto, DoP, ENG-fotograf, Filmfotograf, TV-fotograf
eurosound mediacrew ab Mattias Dalin
tel: +46-(0)705-697139 mail: mattias.dalin@jellyjar.se
A-ljud, ENG/EFP-ljud, Filmljud, Konferenstekniker, PA FOH/MON, Projektledare
Faςon LQT Marianne Lunderquist
tel: 0705119359 mail: marianne.lunderquist@jellyjar.se
Kostym
Innehållsbolaget Anders Lenhoff
tel: +46709935701 mail: anders.lenhoff@jellyjar.se
Regisör
JFT Produktion AB Fredric Tirheden
tel: 0709 769 769 mail: fredric.tirheden@jellyjar.se
DoP, ENG-fotograf, Redigerare, TV-fotograf
Johan Öberg Bildproduktion AB Johan Öberg
tel: 46 708-995 888 mail: johan.oberg@jellyjar.se
Bildproducent, Koordinator, Projektledare, Venue manager
JTV Produktion Jonas Ekberg
tel: 0701-762824 mail: jonas.ekberg@jellyjar.se
EVS operatör
Lärkan AB Magnus Lärkemyr
tel: +46 (0)70 629 72 00 mail: magnus.larkemyr@jellyjar.se
A/V tekniker, Platsansvarig, Projektledare, Scen & läktarbygge
Leo Erdfelt Leo Erdfelt
tel: 0738377740 mail: leo.erdfelt@jellyjar.se
A-ljud, ENG/EFP-ljud, Konferenstekniker, PA FOH/MON
LFE Audio Frans Ebbesson
tel: 076-16 123 00 mail: frans.ebbesson@jellyjar.se
B-ljud, Konferenstekniker, PA FOH/MON, PA systemtekniker
Luckystreet Productions Ola Strömberg
tel: 0705-972794 mail: ola.stromberg@jellyjar.se
A/V tekniker, B-ljud, ENG/EFP-ljud, Konferenstekniker, PA FOH/MON
Luxera AB Bertil Göransson
tel: 0706-276400 mail: bertil.goransson@jellyjar.se
Belysning, CAD ritning, Ljusdesigner, Ljusoperatör, Projektledare, Wysiwyg
M.A film & TV AB Magnus Andersson
tel: . mail: magnus.andersson@jellyjar.se
Bildproducent, DoP, ENG-fotograf, Redigerare, TV-fotograf
Malmö Dekorfabrik Jonas Bengtsson
tel: 070-5697019 mail: jonas.bengtsson@jellyjar.se
Atelje/dekorsnickare, Scen & läktarbygge
MediaSAT AB Magnus Jensen
tel: +46705459194 mail: magnus.jensen@jellyjar.se
A-ljud, B-ljud, ENG/EFP-ljud, Filmljud, Konferenstekniker, PA FOH/MON, Projektledare
Moving Pictures of Lendelund AB Patrick Lendelund
tel: 0705-295070 mail: patrick.lendelund@jellyjar.se
ENG-fotograf, TV-fotograf
Patrik Åkesson Film & TV Prod. AB Patrik Åkesson
tel: 0705-412040 mail: patrik.akesson@jellyjar.se
DoP, ENG-fotograf, Redigerare, TV-fotograf
Payola Productions AB Martin Hennel
tel: +46708365777 mail: martin.hennel@jellyjar.se
A-ljud, B-ljud, Filmljud, Inspelning, ljud, PA FOH/MON
Popquiz Produktion i Varberg AB Peter Käck
tel: +46702787444 mail: peter.kack@jellyjar.se
Koordinator, Platschef, Projektledare, Radioproducent, Wysiwyg
Rikoschett Musik & Ljuddesign AB Olle Nielsen
tel: mail: olle.nielsen@jellyjar.se
Studio Korsholm AB Lars Hallesjö
tel: 070-66 222 59 mail: lars.hallesjo@jellyjar.se
A-ljud, B-ljud, ENG/EFP-ljud, Filmljud
Studio Korsholm AB Mats Hallesjö
tel: 070-6622130 mail: mats.hallesjo@jellyjar.se
A-foto, ENG-fotograf, Filmfotograf, TV-fotograf
TriCam AB Ulf Mellander
tel: 0704-958095 mail: ulf.mellander@jellyjar.se
ENG-fotograf, TV-fotograf
Wigdul Media Roger Bengtsson
tel: 0739-873935 mail: roger.bengtsson@jellyjar.se
Projektledare